...

Zameriavame sa na interiérový dizajn a realizáciu interiérov na kľúč

Objavte širokú škálu našich služieb pre dokonalý interiér. Ponúkame interiérový dizajn, realizácie, vizualizácie a výrobu nábytku na mieru. Zabezpečujeme komplexné riešenia pre vaše individuálne potreby.

S ČÍM VÁM VIEME POMÔCŤ?

NAŠIM KLIENTOM ZABEZPEČUJEME KOMPLEXNÝ SERVIS, ALE V PRÍPADE POTREBY VÁM POMÔŽEME AJ S MALIČKOSŤAMI.

REALIZAČNÝ PROJEKT

Ak sa chystáte zrekonštruovať vašu súčasnú nehnuteľnosť, je potrebné si nechať vypracovať ,,realizačný projekt“.

Realizačný projekt vám šetrí čas aj peniaze. Pýtate sa prečo? Ak máte daný projekt vyhotovený, budete presne vedieť koľko a aký druh tovaru potrebujete nakúpiť. Ako a z akého materiálu vám váš stolár vyrobí nábytok. Pri nákupe obkladov budete vedieť presnú výmeru, ktorú potrebujete a k dispozícií budete mať kladačský plán, kde nájdete presné rozloženie obkladu a dlažby. Toto všetko a mnoho, mnoho ďalších podkladov potrebných pre realizovanie rekonštrukcie budete mať vždy po ruke – nič vás neprekvapí a vaši montážnici budú presne vedieť, ako pri jednotlivých prácach postupovať.

Realizačný projekt je vašou zárukou, že projekt vašej nehnuteľnosti bude mať hlavu aj pätu.

VIZUALIZÁCIE NÁVRHOV

NEVIETE SI CELKOM PREDSTAVIŤ ZMENY VÁŠHO INTERIÉRU? Rozmiestnenie jednotlivých kuskov nábytku? Máte predstavu, ale radi by ste ju videli najprv na papieri?

INTERIÉR NA KĽÚČ

OKREM NÁVRHU ZABEZPEČÍME AJ KOMPLETNÚ REALIZÁCIU. Na základe vstupných údajov (pôdorys priestoru, fotografie, rozvody inštalácie, rozpočet) si prejdeme Vaše požiadavky a predstavy.

NÁVRH A VÝROBA NÁBYTKU

Každý jeden kúsok, ktorý vidíte na našich fotkách, si môžete u nás objednať. Dokážeme Vaše predstavy preniesť na papier, vďaka ktorým stolár vytvorí jedinečný kúsok umenia. Nábytok, ktorý zapadne do Vašich predstáv a dotvorí kolorit Vášho domova.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.